כשהייתי ילד והתחלתי לנגן בגיטרה הבנתי שיש קשר בין המוח לאצבעות והמיקוד במחשבה מאפשר לי שליטה בצליל המופק. בנערותי כספורטאי הבנתי שהחיבור בין הגוף לתודעה מהותי להישגי כמתחרה. 
כסטודנט למשחק למדתי להשתמש בנשימה, בקול ובתנועה באופן מודע כדי לבטא את עצמי בדרך מגוונת וייחודית.
רק כשנחשפתי לדרך היוגה, הבנתי כי לגוף ולתודעה יש המון ממדים
ושהכרות היא עניין יחסי. המפגש שלי עם שיטת ויג'נאנה יוגה (כמורה מוסמך משנת 2002) חשף אותי לעוצמת האפקט שמתקיים בסנכרון של הגוף עם התודעה במהלך התרגול. שבעת העקרונות הם נקודת מוצא ועוגנים לחזור אליהם, הם מפתחות המיתרים שיוצרים את ההרמוניה .
מאז אני מתרגל בדרך הויגנאנה, מלמד, מטפל ביוגה תרפיה וחולק את צליליה של היוגה בכל דרך אפשרית מתוך הבנה שנפלה בחלקי זכות גדולה להעביר את הידע היקר הזה לדורות הבאים וכך להגשים את ייעודי כמורה, מטפל ותלמיד נצחי.

כפר איזון

אני גאה מאוד להיות חלק מצוות המטפלים של כפר איזון ורואה את תפקידי כמורה ליוגה  לתמוך בתהליך ההתמודדות של המטופלים עם מצבים מגוונים וקיצוניים של חוסר איזון נפשי וגופני. היוגה התפתחה בעידן שבו לא הייתה הפרדה בין רפואת הגוף והנפש לכן כל קושי נפשי שהתעורר הוביל לחיפוש אחר פתרון שכנראה מסתתר גם בגוף.מסורת הויגנאנה שאני  מלמד מבוססת  על ההבנה שמרבית הידע שדרוש לנו בכדי לאזן את הגוף טמון בגוף עצמו  ואנו מתאמנים בלראות ולהשתמש בידע הזה.אני מגלה עד כמה היוגה היא כלי ישיר שימושי ורב השפעה בהתמודדות מוצלחת עם קשיים רגשיים ופיזיים רבים ורוצה להעביר זאת לתלמידי.

מורים נוספים

לילי שטרן .                                                                                                 היוגה נותנת לי עוגן ואני תמיד שמחה לחלוק את הידע עם שותפי למסע. אני מתרגלת ויג'נאנה יוגה 30 שנה ומלמדת יוגה שנתיים. 
 מזמינה את כל מי שמעוניין, להתנסות בדרך החיפוש והגילוי שהיוגה
 מציעה ככלי להכרות מעמיקה עם עצמנו והעולם.
האימונים מתקיימים בסטודיו לב היוגה הנעים בפרדס חנה, בקבוצה קטנה ואינטימית. דרך הגוף, חיזוקו והגמשתו, נלמד להקשיב לאמצע, לקצוות ונרחיב את התודעה והלב.
האימונים מתאימים למתחילים וממשיכים. אשמח לראותכם!
לילי – 050844885