סדנה אישית למתחילים

 על פי ההיסטוריה של היוגה פעם לא היו קבוצות. התלמיד נשלח אל המורה על ידי הוריו בעודו ילד או נער. ההורים החליטו מי המורה הכי טוב לילד שלהם. לעיתים זה היה המורה הנגיש ולעיתים מגוריו של המורה היו רחוקים מביתו, כך שהתלמיד היה עוזב את משפחתו ועובר להתגורר בקרבת המורה. שם למד את אומנות היוגה ובדרך כלשהי שירת את המורה. לפעמים המורה יוצא לחפש את תלמידיו ולפעמים התלמיד יוצא לחפש את המורה שלו. בשני המקרים רצוי לצאת, לחפש, לבדוק ולנסות. מניסיוני כתלמיד ומורה אני מרגיש שמפגש אישי של מורה מול תלמיד זאת הדרך הטבעית והנכונה להתחיל ללמוד את אומנות היוגה. אימון בקבוצה נותן אנרגיה רבה, אפשרות להתחבר ולנוע עם כולם, אך ללא הבנת העקרונות של האימון אפשר להיפגע לכן תמיד אעדיף לעשות עבודה אישית עם תלמיד חדש לפני שאני מחבר אותו לאחת הקבוצה שלי. בשיעור אישי קיימת האפשרות למצוא את הדרך היעילה ביותר להקנות לתלמיד את עקרונות האימון, ליצור את המבט החוקר פנימה וללמוד לראות את הידע שטמון בגוף ככלי זמין ,שימושי ,משותף לכולם ויחד עם זאת ייחודי לכל אחד.              

סדנא אישית למתמודדים עם קשיים רגשיים

מיועדת לאנשים המתמודדים עם קשיים רגשיים ומעוניינים להתגבר ולטפל בקשיים אלו דרך מסורת  האימון של היוגה אשר רואה את החיבור בין הגוף לנפש  כמשלימים אחד את השניה ושואפים להגיע להרמוניה.על פי היוגה וניסיוני האישי  הדרך אל התודעה מתחילה בהבנת משמעותה של הנשימה ויחד עם התירגול הגופני מסייעת מאוד בהתמודדות עם קשיים רגשיים.

סדנא אישית להתמודדות עם פציעה פיזית

מיועדת לאנשים שסובלים  מפציעה פיזית ומחפשים דרך להתמודד או לשקם אותה.במידה ודבר זה אפשרי.אני מאמין שאנו יכולים בהמון דרכים להשפיע על תהליך ההחלמה.השיקום  ולהקל על כל פציעה שהיא .

לצורך כך אנו בונים אימון שמלמד אותך לכוון את הנשימה .את התנועה ואת המבט לעבר המקומות שזקוקים לריפוי . יוגה זה לקחת אחראיות על גופינו ולא לסבול.